Somna AB
>
Kontakt

Kontakt

Kontakta gärna din lokala konsulent för rådgivning.

Catarina Engström

Leg. Fysioterapeut & Produktspecialist

Distrikt Syd
Skåne, Blekinge, Halland, Kalmar, Kronoberg, södra Västra Götaland, Jönköping.

0739-86 42 26
catarina@somna.se

Sara Norgren

Leg. Arbetsterapeut & Produktspecialist

Distrikt Nord
Gotland, Östergötland, Sörmland, Västmanland, Stockholm, Uppsala, Dalarna, Gävleborg, Jämtland, Västernorrland, Västerbotten och Norrbotten.

0725-70 84 81
sara@somna.se

 

Anna Olsson Melin

Leg. Fysioterapeut och produktspecialist

Distrikt Väst
Värmland, Örebro, norra Västra Götaland.

0725-70 84 82
anna@somna.se

Pernilla Westlund

Inköps- och kvalitetsansvarig 

031-301 17 20
pernilla@somna.se

Tony Drakenhammar

Produktionschef

0707-74 75 14
tony@somna.se

Carina Andersson

Marknadskoordinator

0707-88 20 15
carina@somna.se

 

Somna AB

Kontakta oss gärna via kontaktformuläret nedanför