Somna AB
>
Kontakt

Kontakt

Mirja Andersson

Försäljningschef

Distrikt Syd
Kalmar

0723-41 16 59
mirja@somna.se

Catarina Engström

Leg. Fysioterapeut & Produktspecialist

Distrikt Syd
Göteborg, Halland, Kronoberg, Skåne och Blekinge.

0739-86 42 26
catarina@somna.se

Sara Norgren

Leg. Arbetsterapeut & Produktspecialist

Distrikt Nord
Gotland, Östergötland, Sörmland, Västmanland, Stockholm, Uppsala, Dalarna, Gävleborg, Jämtland, Västernorrland, Västerbotten och Norrbotten.

0725-70 84 81
sara@somna.se

 

Anna Olsson Melin

Leg. Fysioterapeut och produktspecialist

Distrikt Väst
Norra Västra Götaland (Skövde, Uddevalla, Borås), Värmland, Örebro och Jönköping.

0725-70 84 82
anna@somna.se

Hedvig Emaus Günzel

International Sales Manager

Distrikt Väst
Norra Västra Götaland (Skövde, Uddevalla, Borås), Värmland, Örebro och Jönköping.

0703-54 04 67
hedvig@somna.se

Tony Drakenhammar

Produktionschef

0707-74 75 14
tony@somna.se

Carina Andersson

Marknadskoordinator

0707-88 20 15
carina@somna.se

 

Somna AB

Kontakta oss gärna via kontaktformuläret nedanför